Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: Vratenie dani v Nemecku  (Přečteno 137048 krát)
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #15 : Říjen 20, 2013, 08:39:49 pm »

Tak díííky Škleb Zase nic....
Zaznamenáno
nuisance



Karma: -1
Příspěvků: 54



« Odpověď #16 : Listopad 10, 2013, 06:35:58 pm »

Pokud někdo potřebuje udělat v Německu daně, tak ať napíše.

Michal
Zaznamenáno
karovec



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #17 : Listopad 28, 2013, 06:22:20 pm »

Napište na e-mail: antragdecz[zavináč]sez­nam.cz já jsem na tomto kontaktu dostal odpověď zatím na vše co se týkalo daní, přídavků, rodičovské v Německu.
Zaznamenáno
tnda



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #18 : Duben 11, 2018, 07:19:00 pm »

Dobrý den dělal jsem v Německu 3 měsíce musim udělat daně v de i ČR nebo stačí v ČR a jestli jsem to vůbec v de vyplatí
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Frankfurtnadmohanem.de © 2024
Stránky krajanů o životě ve Frankfurtu nad Mohanem. O srazech a akcích, práci, studiu, zábavě, bydlení, kultuře. Užitečné články, diskuze, inzerce, seznamka, galerie, spolujízda - autostop a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Německu.

Zahnarzt München |