Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Najlacnejsia deutsch SIM karta a najvyhodnejsie volani  (Přečteno 102530 krát)
susanetereza



Karma: 0
Příspěvků: 33


« : Červen 15, 2014, 11:42:35 am »

Este nemam nemecku sim kartu tak mi poradte aj vyhodne volania Dakujem
« Poslední změna: Říjen 07, 2014, 12:11:50 pm od David » Zaznamenáno
Lux1976



Karma: -2
Příspěvků: 80


« Odpověď #1 : Červen 15, 2014, 11:44:22 am »

otazka je co sni chces delat ?volat do cech nebo jenom pro nemecko
Zaznamenáno
susanetereza



Karma: 0
Příspěvků: 33


« Odpověď #2 : Červen 15, 2014, 02:02:12 pm »

len pre nemcko
Zaznamenáno
susanetereza



Karma: 0
Příspěvků: 33


« Odpověď #3 : Červen 16, 2014, 05:39:01 am »

ano len pre nemecko
Zaznamenáno
susanetereza



Karma: 0
Příspěvků: 33


« Odpověď #4 : Červen 16, 2014, 06:36:39 am »

Existuje este  nemecku sim karta na dobijanie kreditu ak ano poradte na zaciatok by mi to snad mohlo stacit
Zaznamenáno
susanetereza



Karma: 0
Příspěvků: 33


« Odpověď #5 : Červen 16, 2014, 06:49:55 am »

ake mate skusenosti z dobijanim guthaben kredit cez inernet oplati sa ako chodit si kupovat nabijacie karty ci to uz neegsituje chodit kupovat. A da sa potom z tejto sim prejst na pausal?
Zaznamenáno
Lux1976



Karma: -2
Příspěvků: 80


« Odpověď #6 : Červen 16, 2014, 08:51:00 am »

vsechny spolecnosti nabyzeji moznost prejid na pevnou smlouvu
podivej se natuto stranku

nabyjet muze  skoro v kazdem obchode
Lucien
« Poslední změna: Červen 17, 2014, 07:29:30 pm od David » Zaznamenáno
susanetereza



Karma: 0
Příspěvků: 33


« Odpověď #7 : Červen 17, 2014, 07:11:47 pm »

akého najlepsieho operatora by si mi poradil, chcem vyuzivat len telefonovanie a smskovanie tu v Deutsch.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #8 : Červen 17, 2014, 07:32:36 pm »

Vetsinou je nejlepsi ten operator, ktereho ma Tvoje okoli.
Teda kamaradi, znamy, zamestnavatel, ten s kym nejvic volas a smskujes.
Nebylo by prakticke porizovat treba Vodafon, kdyz maji pratele T-mobile a naopak a podobne.
Jina situace je u neomezenych tarifu treba RED u Vodafonu, kdy je uplne jedno kolik provolas a kolik posles smsek ale to je hodne individualni a zalezi na potrebe kazdeho...
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #9 : Červenec 24, 2014, 08:18:05 pm »

Čo viem, T-Mobile mal tú nabíjaciu kartu a dala sa dobyť na 15 eur, kupuje sa to napr. v predajniach ako DM ...
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #10 : Červenec 24, 2014, 09:55:24 pm »

Momentalne asi nejlepsi predplacena karta je od ALDI - fakt !!!  Smích ( Jesennavilo, prosim, nezabijej mne  Mrknutí )

http://www.alditalk.de/sued/

Pred par mesici (myslim, ze jako jedini) zrusili EU-roaming.poplatky, takze at po Nemecku, nebo na Slovensku nebo v Cechach, vola se stale za stejne ceny, at na ceske, nebo slovenske nebo nemecke cislo, neplati se prichozi hovory atd...
Internet je taky za velice slusnou cenu a kombinaci, jeslti na jeden den, tyden nebo na cely mesic taky dost.
Kdo ma dvousimkovy telefon, tak je to idealni, protoze v zahranici (CZ, SK...), muze volat svym znamym za ceny mnohdy levnejsi, nez jsou predplacene mistni CZ a SK sim-karty, a pokud mate CZ-SK simku, tak tamni kamaradi vam muzou volat na vase tel. cislo tak, jak jsou zvykli.
Pokryti a signal - bezproblemovy, vyzkouseno i v zapadlych castech Turecka (ale to neni samozrejme EU)  Úsměv

Tady jeste ceniky:
- do vlastni site - 3 ct.
- do ostatnich siti i po EU, vcetne pevnych linek - 11 ct.

http://www.alditalk.de/sued/Telefonieren/basistarif.php?Z_highmain=1&Z_highsub=1&Z_highsubsub=0

http://www.alditalk.de/sued/Telefonieren/auslandstarif.php?Z_highmain=1&Z_highsub=2&Z_highsubsub=0

Ale mozna nekdo vi o necem jeste lepsim....
« Poslední změna: Červenec 24, 2014, 10:13:37 pm od Hair » Zaznamenáno
Peter_Bruckner



Karma: -8
Příspěvků: 22


« Odpověď #11 : Říjen 07, 2014, 11:58:35 am »

Zdravím,no nevím jak to s tím netem je,ale i když se všude v ČR psalo,že všude bude signál i tam kde jsou velké hloubky a dolíky,tak to zlobí stejně dál jak pro telefony,tak hlavně internet a to mělo být pokryté na všech vesnicích tak že to mělo být silnější víc než ve městě paradoxně,ale samozřejmě nebylo to dodrženo.V Německu jsem to testoval taky a bohužel max tel funguje,ale pro net je to horší já nevím možná je to moje chyba třeba špatná oblast v Německu na signál nebo špatná společnost která má slabý net fakt nevím,ale je fakt,že hodně mých známých má stejné problémy a to jsou rozházení po celém Německu velké města i vesnice,takže nevím v čem je problém nebo chyba možná mně napadá třeba špatně nastavení tarif,ale jinak nemám páru.

Může mi někdo poradit jaká společnost je fakt nejlepší pro volání a hlavně internet? Hlavně bez pevné linky a bez paušálů jen ten klasický net co se nabíjí každý měsíc jako v ČR.Společností je hodně a hodně jsem jich vyzkoušel,ale nemám zkušenosti ze všema,protože v Německu jich je víc než v ČR.

Děkuji předem za radu.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Frankfurtnadmohanem.de © 2024
Stránky krajanů o životě ve Frankfurtu nad Mohanem. O srazech a akcích, práci, studiu, zábavě, bydlení, kultuře. Užitečné články, diskuze, inzerce, seznamka, galerie, spolujízda - autostop a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Německu.

Zahnarzt München |