Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Kúpa auta v DE-financovanie.  (Přečteno 28261 krát)
Antares



Karma: 0
Příspěvků: 4



« : Říjen 05, 2014, 12:52:27 pm »

Ahojte, pozdravujem všetkých.

Poprosím o radu. Plánujem kúpiť tu v DE auto, ktoré by ostalo na DE značkách. Nakoľko momentálne si nemôžem dovoliť za auto zaplatiť v hotovosti, chcel by som využiť možnosť financovania na splátky. Zaujímali ma teda podmienky, za ktorých je možné takýmto spôsobom auto kúpiť. Na DE fórach som sa stretol s týmito podmienkami:
-Gehaltsabrechnung der letzten 3 Monate
-Personalausweis
-Unbefristeter Arbeitsvertrag
-Beendete Probezeit

Momentálne pracujem pre Slovenskú firmu v DE, ale do konca roka plánujem prestúpiť pod Nemeckú firmu a presťahovať sa tu a auto budem potrebovať (moje už doslúžilo  Jsem v rozpacích ). Takže momentálne tieto uvedené podmienky nespĺňam. A ani tak rýchlo nebudem  Smutek  Takže pozná niekto nejakú možnosť, alebo má nejakú skúsenosť ako kúpiť auto, ktoré by ostalo na DE značkách (samozrejme že asi nie ny tých istých), čo najskôr po uzatvorení prac. zmluvy (samozrejme pobyt a veci okolo toho by boli už vyriešené), prípadne ešte pred uzatvorením prac. zmluvy? Za akékoľvek rady budem vďačný.

Pekný deň a majte sa fajn.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Říjen 05, 2014, 09:53:25 pm »

V době, kdy zrovna měníš zaměstnavatele, ti podle mě žádná solidní instituce nepůjčí - je to prostě moc velké riziko. A ten, kdo ti půjčí, bude lichvář a stáhne tě z kůže (veškeré ty nabídky půjček bez kontroly bonity nejsou nic jiného...solidní instituce si dlužníka prostě prověřit musí).
Kup si prostě pro začátek levné auto nějaké solidní značky - když tě bude pár let vozit, tak splní účel a ty mezitím dosáhneš na solidní úvěr.
Můj první Civic, stroj v mezičase 20 let starý, který jsem si koupil v prvním zaměstnání za 2.300 pořád ještě slouží. Už tedy ne mě, ale slouží.

Jinak, pokud nebudeš mít v plánu kupovat nový nebo nějaký ten roční vůz od značkového obchodníka a nedostaneš tam nějakou 0% nabídku, je lepší vzít si na to auto úvěr zvlášť, normálně v bance, a ne přes obchodníka.


Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Frankfurtnadmohanem.de © 2024
Stránky krajanů o životě ve Frankfurtu nad Mohanem. O srazech a akcích, práci, studiu, zábavě, bydlení, kultuře. Užitečné články, diskuze, inzerce, seznamka, galerie, spolujízda - autostop a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Německu.

Zahnarzt München |