Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám pokoj k pronájmu  (Přečteno 48897 krát)
blanka_c



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Listopad 19, 2015, 11:42:09 am »

Zdravím všechny, hledám pokoj k pronájmu, nejlépe od 1.2.2016. Pokud o něčem víte, budu ráda za jakékoliv info a nabídky. Blanka
Zaznamenáno
xalex



Karma: 2
Příspěvků: 14


ja


« Odpověď #1 : Prosinec 01, 2015, 04:35:09 pm »

Hi kde by to melo byt? muj tel. 0173 8610414 Alex
Zaznamenáno
PeterDub



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Leden 30, 2016, 01:50:56 pm »

Zdravim,

veeelmi surne hladam co najjednoduchsie ubytovanie fo Frankfurte am Main, resp. v blizkom okoli - kludne by som sa uspokojil aj s 2-3 m2 na karimatku a spacak plus dake moje veci - mal som zacat pracovat aj so zabezpecenym ubytovanim v Berline a... posuva sa to, od 1.2.2016 od vecera musim nastupit do prace vo FaM... len odovzdavame cez weekend byt, ktory je uz pase... aspon na dalsi tyzden, resp. kym sa nezacne nasadenie v Berline surne hladam moznost po praci do rana prespat
akakolvek informacia prosim na 0176 99784422   srdecna vdaka,"=!&peter
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Frankfurtnadmohanem.de © 2024
Stránky krajanů o životě ve Frankfurtu nad Mohanem. O srazech a akcích, práci, studiu, zábavě, bydlení, kultuře. Užitečné články, diskuze, inzerce, seznamka, galerie, spolujízda - autostop a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Německu.

Zahnarzt München |