Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: vyhnite sa agenture Frimberger - Regensburg  (Přečteno 38517 krát)
deutschland145268



Karma: -7
Příspěvků: 97


« : Červenec 14, 2016, 12:59:02 pm »

Ahojte,
po dlhsom case som tu znovu. bohuzial čo ine zase negativum.natrafil som na neslušnu ag.Frimberger. okrem ineho napr. teraz mi idu poslat moju vypaltu moje peniaze bankovým šekom lebo medved.všetci dobre vieme ake problemy su okolo šekov.
nepodarilo sa mi dohodnut z touto germanskou fajtou že dens mame system SEPA a ja žiadam poslat vypaltu normalne na ucet.

škoda reči.riešenie vydim u takychto zmrdov len roxorovú tyč a osobná navsteva majitela potkana Alexandra Maeira.už aj tak vyzera ako krysa - potkan.zlo .

samozrejme občan teda zamestnanec taha za kratsi koniec jak sa tomu ohovrí.oni zeitfirmy su bohovia ..nad zakonom.ked som popisoval zmluvu tak ma mali upovedomit že maju taku klauzulu že poslednu vpylatu posielaju šekom.ale čo zybytocne sa hram na pravnika.musim vyčkat ten šek.nic sa enda robit.samozrejme VUBčka si strhne poplatok..aj to jak dlho to budu vybavovat.škoda reči.bezcitnost niektorych nemeckých agentur.
s pozdravom Dojčland.
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #1 : Červenec 25, 2016, 01:57:40 am »

Zase mas problem ochlasto z tater?Co??? Dej si borovicku a vyjed odsud. Delas tady jen ostudu ty nasosko....
Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #2 : Červenec 30, 2016, 06:35:22 pm »

a takisto sa vyhnite panovi biologovi ... diagnoza ... po...iera sa  Mrknutí
Zaznamenáno
deutschland145268



Karma: -7
Příspěvků: 97


« Odpověď #3 : Červenec 31, 2016, 07:45:40 am »

v čom som diagnoza.hm.takto nezmysli moze napisat iba naozaj niekto s nikom barbie.

a po druhe : ja na tejto stranke germany cz budem vzdy informovat  ludi .nastastie som teraz zamestnany v slusnej agenture.

ale co sa tyka tych frimberger v regensburg  tak takým len licenciu zrusit.



Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #4 : Červenec 31, 2016, 08:16:38 am »

v čom som diagnoza.hm.takto nezmysli moze napisat iba naozaj niekto s nikom barbie.

nezmyslY

itak teda nieco rob proti tej agenture naozaj namiesto planych kecov tu ..."hrdina" Nevím co si myslet/Nerozhodný
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #5 : Červenec 31, 2016, 08:21:54 am »

deutschland - informuj nas nadalej
Zaznamenáno
deutschland145268



Karma: -7
Příspěvků: 97


« Odpověď #6 : Červenec 31, 2016, 08:59:18 am »



akych planych kecov.že hrdina.

neurobil som dost. informoval som arbeits gericht o praktikach agentury ty krava.a planujem to aj medializovat lebo nikto nic nerobi s agenturamy.kazdy je ticho a to je chyba.

a este som aj firmu kde som robil cez tu neslusnu ag.frimberger infomoval.

bol bysom zvedavy ci by si to Ty Barbie  urobila keby si sa dostala do neslusnej  zeitfirmy.

Rudo,aj tebe dobre rano.ano ,budem infomovat.dakujem.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Frankfurtnadmohanem.de © 2024
Stránky krajanů o životě ve Frankfurtu nad Mohanem. O srazech a akcích, práci, studiu, zábavě, bydlení, kultuře. Užitečné články, diskuze, inzerce, seznamka, galerie, spolujízda - autostop a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Německu.

Zahnarzt München |