Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledam kamarady  (Přečteno 61170 krát)
lendour



Karma: 0
Příspěvků: 14



« : Říjen 08, 2008, 05:22:51 pm »

Ahoj.
Hledam nekoho, kdo by me provedl po Mnichove. S kym bych mohla obcas nekam vyrazit -  na kafco, na pivko, za zabavoou atd.....
Predem moc dik za odpovedi  Lenik
« Poslední změna: Říjen 08, 2008, 07:59:18 pm od David » Zaznamenáno
terezaa



Karma: 0
Příspěvků: 39


« Odpověď #1 : Říjen 09, 2008, 08:14:20 pm »

ahoj,no navim jestli te provedu po mnichove ,jsem tady teprv mesic ale to pivko beru Úsměv.tereza.mezkova[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
ivca.b



Karma: 0
Příspěvků: 24



« Odpověď #2 : Říjen 10, 2008, 02:52:06 pm »

Ahoj Leni, ahoj Terko

Ja uz jsem tady nejaky patek, ale moc rada nekam vyrazim a zase poradne cesky podrbu a pripadne poradim se zalezitostmi v Mnichove. Co takhle spolecne, holky, vyrazit nekam na kafe nebo do klubu? Mela bych cas zitra - tj v sobotu 11.9., k sehnani jsem pripadne na 016092948438

Mejte se krasne

Ivca
Zaznamenáno
lendour



Karma: 0
Příspěvků: 14



« Odpověď #3 : Říjen 10, 2008, 06:37:26 pm »

Ahoooj holky,
ty jo super moc rada s Vama nekam vyrazim, ale tenhle vejkend nemam casek. Klido muzeme aj v tejdnu vecer!
Moc dik zatim pa Lenik
Zaznamenáno
lendour



Karma: 0
Příspěvků: 14



« Odpověď #4 : Říjen 14, 2008, 04:23:03 pm »

Jooo naahodou nekdo v okoli Holzkirchenu by se nenasel   Smutek
Zaznamenáno
Luciskaaa



Karma: 2
Příspěvků: 16


« Odpověď #5 : Říjen 14, 2008, 05:49:55 pm »

Ahojky..taky jsem tu mesic jako aupair  a zatim tu znam jen dve Cesky klidne se ozvete rada nekam vyrazim Úsměv
Zaznamenáno
Ajuscha
Host
« Odpověď #6 : Říjen 14, 2008, 07:16:32 pm »

Ahojte, lenko, terko. lucko...tak teda vidim zatial  tu som prva slovenka Úsměv)..ked som citala vase odkazy tak mi to nedalo neodpisat ..Úsměv) rada by som s niekym z vas tiez nieco zabavne podnikla Úsměv) po mnichove ,alebo na nejaku tu kavu zasla alebo fantazii sa medze nekladu Úsměv) ked je chut a volny cas...Ja som tu tiez kratko asi tak 4 mesiace...nieco uz oznam  a uz si aj zvykam ..no samo  dobra rada, kamaraty, zazitky to je vzdy super, Úsměv
Zaznamenáno
melzerin



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #7 : Říjen 19, 2008, 08:05:13 pm »

Ahoj holky, jsu tady teprve krátce jako au pair a nikoho tu neznám, bylo by možný někam vyrazit?? Denisa
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Frankfurtnadmohanem.de © 2024
Stránky krajanů o životě ve Frankfurtu nad Mohanem. O srazech a akcích, práci, studiu, zábavě, bydlení, kultuře. Užitečné články, diskuze, inzerce, seznamka, galerie, spolujízda - autostop a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Německu.

Zahnarzt München |