Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: slabikář používaný ve škole pro prvňáčky  (Přečteno 30325 krát)
Ineska



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Červen 10, 2019, 08:59:13 pm »

Dobrý den,
hledám někoho, kdo by mi pomohl sehnat slabikář (používaný ve škole pro prvňáčky). V červenci jede na Faerské ostrovy můj synovec s rodinou a nabídl se, že pokud mi ho někdo na ostrovech sežene, že by mi ho pak přivezl. Samozřejmě bychom slabikář zaplatili. Není zde někdo, kdo má děti, které chodí do školy na Faerských ostrovech anebo dokonce učí na základní škole?
Děkuji předem za ochotu
Ines
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Frankfurtnadmohanem.de © 2024
Stránky krajanů o životě ve Frankfurtu nad Mohanem. O srazech a akcích, práci, studiu, zábavě, bydlení, kultuře. Užitečné články, diskuze, inzerce, seznamka, galerie, spolujízda - autostop a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Německu.

Zahnarzt München |