Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 31   Dolů
 
Autor Téma: pravda ohledně kovidu ( corona virus disease 2019 )  (Přečteno 1285048 krát)
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #300 : Květen 08, 2021, 05:20:57 pm »

samozrejme ze som chory

zdravy ako ty sem pisu debiliny o vysokozdviznych vozikoch

a o zenach co v Nemecku kecaju pred supermarketom


nic tym nechces povedat ale aj tak to sem pises.
a ked ti k tomu niekto chory napise ze su to debiliny ktore aj tak nikoho nezaujimaju (pretoze okrem choreho debila ti nikto na to nezareagoval) tak sa este aj rozculujes hehehehe
Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #301 : Květen 09, 2021, 07:01:48 am »

Ale to je jen Tvá chorá představa  Smích
Že se rozčiluji.
Tady bavíš půl česko-slovenské komunity.
A mnozstvi shlédnutí napovídá o něčem jiném z pohledu obecnějšího.

Celkově to platí i opačně, že na ty Tvé chujoviny vůbec někdo reagoval, odborníku  Úsměv

No já jsem rád, že to všichni nějak zvládli, že čísla klesají a že se život vrací postupně všude k něčemu normálnějšímu, snad i tady brzy.
Že půjdou děti zas do školy, kde od prosince nebyli...
 Úsměv
Že proočkovanost stoupá a čísla úmrtí NA a S virem klesají...
Že se zas uvidíme společně s rodinou kterou teď máme jen ,,v televizi" ale děti fyzicky babičku neviděli už od srpna...
A že jsou ještě malé a nevnímají tolik ty, které mezi tím zemřely NA nebo S, i když jsou to 3 lidí z rodiny v průběhu necelých 2 měsíců.

Což je ale podle Tebe normální, jestli jsem dobře pochopil.
« Poslední změna: Květen 09, 2021, 07:35:31 am od JirikE » Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #302 : Květen 09, 2021, 08:01:29 pm »

Ale to je jen Tvá chorá představa  Smích
Že se rozčiluji.


ahaaaa, ty sa vlastne bavis na tom ze pises debiliny o tom ze zenske kecali pred supermarketom a predpovede o tom ako bude mrtvoly nakladat technika

"Což je ale podle Tebe normální, jestli jsem dobře pochopil."

no jo, v Nemecku zdechli miliony, ne ?


"A mnozstvi shlédnutí napovídá o něčem jiném z pohledu obecnějšího. "

o com ? ja som debil, ja sa v tom nevyznam
Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #303 : Květen 10, 2021, 10:02:43 am »

Ale já jsem žádné předpovědi ani o miliónech, ani o počtech zemřelých nepsal Rudo, to jsi si přinesl z jiné nemocnice...  Kroutím očima

Ale jeden předpoklad mám už teď, to jo.
Vychází opět jen a jen z mého okolí.
Že Německo velice rychle předstihne v očkování ostatní.
Za pár dní máme kolem sebe hned několik mladších ročníků, kteří mají už za sebou, nebo jsou přihlášený do fronty na očkování.
Nejdou proto, že by tomu tak věřili, že by chtěli pomoc snížit procento v populaci, nebo být chráněný...
Jdou proto, že chtějí zpět svůj život, že se bojí zpráv v médiích, co všechno budou moci ty kteří mají za sebou a naopak nemají...

Jdou proto, že nechtějí být šikanovaný za to, že očkováný nejsou a dodnes se chovali tak, že nebyli nakažený.....
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #304 : Květen 10, 2021, 10:53:11 am »

ja viem, ty si vlastne nic nepisal, ani o technike, ani o nezodpovednych nemcoch ...

to len ja bluznim a vymyslam si

som proste debil, uz som to uznal, tak snad uz budes kludny ...
Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #305 : Květen 10, 2021, 11:09:41 am »

Ano psal.
Psal jsem že v mnoha zemích, kde z toho dělali politici i odborníci příliš dlouho chřipečku, zjednodušovali to, nepanikařili atd (podobně jako TY loni na jaře) tak v mnohých z těch zemích pak používali chladirenske vozy a nakládali zemřelé technikou, jak moc jich bylo...

Ano, psal, jsem o mnohých nezodpovědných které jsem viděl a ve své práci zažil.... Mnohokrát, téměř denně. 
Jsem v Německu, logické, nebo ?

Ano nemohl jsem ani pohřeb dědy.
Ano, nepřevlekli ho, navzdory víře a tradici, strčili ho do rakve v pytli, v pochcaným pyžamu...
Ano, obecní vyvěska, kam se dávají Parte byla rozšířena na trojnásobek, přesto se tam Parte nevešla a lepila i mimo...

Ale podle Tebe to je stav plus minus normální a zemřelo v průměru podobně jako jindy...

Ano, jsi nemocný a magor a myslím že podobnou mentalitu jako TY měli jen velmi výjimeční lidé v historii.
Lidský život pro ně neměl hodnotu a vesměs pak dopadli špatně...
Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #306 : Květen 10, 2021, 11:22:04 am »

Ano a předchozí příspěvek jsem psal taky jen preventivně.
Až tady budeš za půl roku, za rok přehazovat čísla a procenta a zase psát o té které mentalitě....

Tak jsem jen upozornil dopředu na to, že se už teď registrují a očkují dobrovolně i mladší....

Ze STRACHU, že nebudou moc na dovolenou, nebo že z ní nebudou moc zpět bez karantény, nebo že nebudou moc chodit tam kam jiní, nebo budou muset nejdřív na test, než vlezou do nějakého obchodu...

Že budou ,,trestáni" za to, že nejsou očkovaný, nebo se v posledním půl roce chovali zodpovědně a nechytli to...
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #307 : Květen 10, 2021, 11:44:02 am »



Ale podle Tebe to je stav plus minus normální a zemřelo v průměru podobně jako jindy...


sme tu v Nemecku tak pisem o Nemecku
v Nemecku ano, plus minus podobne ako za minule roky

je to stale ta ista adresa

https://www.destatis.de/DE/Themen/Gesellschaft-Umwelt/Bevoelkerung/Sterbefaelle-Lebenserwartung/sterbefallzahlen.html


od minuleho marca bolo len niekolko tyzdnov ked zomrelo VIAC ludi v Nemecku ako bol priemer za minule roky ... v tyzdni ked bolo MAXIMUM nad priemer minulch rokov, tak umrelo v Nemecku ca. 7.000 ludi/tyzden viac ako bezne, z toho ca. 5.000 ludi/tyzden s covidom/na covid


v Nemecku je 2.054 miest ... ak teda umreli v tyzdni ca. traja ludia "navyse" tak to teda museli robit moc velke parte ...
vyse 190 miest v Nemecku ma vyse 100.000 obyvatelov ... no tak v takych mestach kde zije vyse 100.000 obyvatelov ked umreli 3 ludia ZA TYZDEN "navyse" tak to teda museli robit obrovske parte ...

od polovice februara v Nemecku dokonca umieralo vyrazne menej ludi ako obvykle. (takze ak zostaneme vsetci DLHODOBO doma, tak bude umierat MENEJ ludi - a to predsa chces, nie ? aby pocty umrti stale klesali, ze?)

take su fakty  a ja som debil lebo som ich popisal hehehe


je mozne ze v Cechach boli PARTE desatnasobne ... ale chcel si sa bavit o Nemecku, nie?


Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #308 : Květen 10, 2021, 12:09:17 pm »

To boli cisla v tom "maximalnom tyzdni" v Nemecku

Ake boli celkove cisla pocas roka?

"Während das Robert Koch-Institut im Jahr 2020 mehr als 39.000 Tote im Zusammenhang mit Covid-19 registrierte, verzeichnet das Statistische Bundesamt eine allgemeine Übersterblichkeit von rund 48.000 Menschen. Wie der Spiegel schreibt, lassen sich aber einige Fälle dieser Übersterblichkeit auch auf die starke Hitze im Sommer zurückführen. "

Takze na covid/s covidom to mame ca. 39.000 mrtvych za marec-december 2020 teda 10 mesiacov

priemer je teda ca. 3.900 mrtvych na mesiac na covid/s covidom, ked zoberieme cislo 2.054 miest tak su to ca. dvaja mrtvi na jedno mesto (dediny neratam, ale zomierali aj na dedinach - potom je to v mestach MENEJ ako dvaja mrtvi do mesiaca na jedno mesto ---- ale ok ak myslis ze to je obrovska katastrofa, tak mas samozrejme pravo na nazor ...)

no a ked si zoberies celkovu "Übersterblichkeit" tych 4.800 do mesiaca tak si to vies vyratat aj sam aka to bola katastrofa ...

ty mozes dat cisla o Cechach ked ta zaujimaju Cechy ... ja som myslel ze v Cechach to bude VYRAZNE menej ako v Nemecku,  kedze pred rokom na jar cesi na FB pisali ze oni su zodpovedni a CHRANI SVUJ NAROD ...







Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #309 : Květen 10, 2021, 12:49:58 pm »

 Chorobny Slováku, nezajímalo mě ani loni na jar, ani nikdy potom a ani teď, co jsi kde s kým řešil na FB a jinde...

Podívej se do historie, polovinu mých příspěvků tvoří právě tato věta.
NEZATAHUJ mě do toho a nechovej se jak když máš sotva 2 třídy zvláštní školy, nebo jak dítě na pískovišti...  Šok

A čísla ktoutíš taky k obrazu svému, v tomhle případě k obrazu Německému.
Ta statistika je příliš krátká a úmyslně postavená na číslech od kritické zimy 17/18.

V delším časovém horizontu vypadá mnohem hůř.
Počítal jsem to 3x s různými časem, vždy to vyšlo mnohem mnohem hůře, než uvádíš, respektive institut.

V době kdy jsi běhal na východoněmecké koleji za polskýma holkama, já objížděl matematické olympiády, čísla můžeš zkoušet na blbečky na FB ale ne na mě

« Poslední změna: Květen 10, 2021, 12:56:03 pm od JirikE » Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #310 : Květen 10, 2021, 01:45:44 pm »


A čísla ktoutíš taky k obrazu svému, v tomhle případě k obrazu Německému.



aha, takze zomrelo v Nemecku VIAC ludi na covid/s covidom ako tych

tak vysvetli teda, rad sa necham poucit... nebolo ich 39.000??? bolo ich 400-500 tisic?

Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #311 : Květen 10, 2021, 01:48:02 pm »

V delším časovém horizontu vypadá mnohem hůř.
Počítal jsem to 3x s různými časem, vždy to vyšlo mnohem mnohem hůře, než uvádíš, respektive institut.




to je jasne, v institutech sedi blbci ...

tak uved tvoje prepocty, poslem do do institutov, nech sa poucia ...

« Poslední změna: Květen 10, 2021, 01:55:01 pm od Rudo1 » Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #312 : Květen 10, 2021, 02:09:51 pm »

hlavne ma zaujima, co je nespravne na tomto vypocte - rad sa necham poucit aby som vedel, kde vznikali v Nemecku tie moooooc velke PARTE:

"priemer je teda ca. 3.900 mrtvych na mesiac na covid/s covidom, ked zoberieme cislo 2.054 miest (v Nemecku) tak su to ca. dvaja mrtvi na jedno mesto (dediny neratam, ale zomierali aj na dedinach - potom je to v mestach MENEJ ako dvaja mrtvi do mesiaca na jedno mesto ---- ale ok ak myslis ze to je obrovska katastrofa, tak mas samozrejme pravo na nazor ...)"

ma to byt 39.000 tisic mrtvych na mesiac ?
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #313 : Květen 10, 2021, 02:32:40 pm »

a ked uz zase chces o Cechach - ta, je vyvoj podobny ako v Nemecku to znamena ze dlhodobo umiera stale viac ludi, kedze populacia starne - to je uplne normalne, bolo to aj bez corony, tuto tabulku najdes na nete:



najdes ju na stranke Ceskeho statistickeho uredu ale viem ze aj tam su blbci - tak to uved na spravnu mieru ;-) ja sa rad naucim od experta, ktory chodil na matematicke olympiady ...

https://www.czso.cz/csu/czso/vyvoj-umrtnosti-v-ceske-republice-2006-2016


a mozes ma poucit - preco v Cechach tie pocty mrtvych rastli aj bez corony? odbornici nieco zle pocitali ? co konkretne?

Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #314 : Květen 10, 2021, 02:37:05 pm »


no a to je to o com pisem, takze aj bez corony by umrelo VIAC ludi ako v minulosti ...



Počet zemřelých obyvatel ČR měl od počátku 80. let 20. století, kdy roční úhrn převyšoval 130 tis. osob, dlouhodobě klesající trend. Minimum, 104,4 tis., připadlo na rok 2006. V posledním desetiletí má naopak počet zemřelých spíše mírně rostoucí tendenci.

Má nás růst počtu zemřelých znepokojovat? Nemusí. Počet zemřelých totiž neodráží pouze úroveň úmrtnosti, ale také počet obyvatel a jeho věkové složení. Nejdůležitější roli přitom hraje početnost starších věkových skupin, které jsou vystaveny nejvyššímu riziku úmrtí. Vyšší zastoupení osob staršího věku v populaci tak logicky i při neměnné úrovni úmrtnosti generuje vyšší počet zemřelých.

https://www.statistikaamy.cz/2018/02/20/kdy-pribyva-zemrelych/

ale samozrejme mozes vysvetlit, ako sa vsetci odbornici mylia hehehe
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 31   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Frankfurtnadmohanem.de © 2024
Stránky krajanů o životě ve Frankfurtu nad Mohanem. O srazech a akcích, práci, studiu, zábavě, bydlení, kultuře. Užitečné články, diskuze, inzerce, seznamka, galerie, spolujízda - autostop a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Německu.

Zahnarzt München |