Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Co znamena "Leistungsberechnete Bezahlung"?  (Přečteno 61384 krát)
Daajik



Karma: 1
Příspěvků: 23


« : Červen 20, 2010, 06:55:12 pm »

Nevite prosim nekdo, co znamena Leistungsberechnete Bezahlung? Narazila jsem na jednu praci - konecne, i kdyz je teda dal, tak dalsim hackem je prave tento typ odmeny. Nejsem si uplne jista,co to znamena. Jedna se o pevny plat plus provize na zaklade vykonu? Nekde jsem cetla, ze u tohoto typu mzdy neni placena dovolena, nevyplaci se nemocenska..no, nevim, prijde mi to divne...DIky moc za pripadne Vase odpovedi!!
« Poslední změna: Duben 11, 2011, 08:17:14 pm od David » Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Červen 20, 2010, 08:58:36 pm »

Ten pojem neznam (a co hur, strycek Google take ne) ... nebylo to treba "...nach Leistung berechnete Bezahlung"?
Kazdopadne to bude odmena s urcitou slozkou zavislou na odvedene praci/jeji uspesnosti.

Jestli k tomu je pevna slozka, stejne jako dovolena apod., z toho nikdo nepozna. Muzes dodat cely popis pozice, nebo tu cast tykajici se odmeny?
Je-li to zamestnanecky pomer, je tam kazdopadne dovolena ze zakona.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Daajik



Karma: 1
Příspěvků: 23


« Odpověď #2 : Červen 21, 2010, 09:02:53 am »

no tam je jen nepsane ohledne pracovni smlouvy tohle,nic vic:
Arbeitszeit: 40 St Vollzeit
Verdienst:  leistungsbegerechnete Bezahlung
Sozialversicherungspflicht:   ja
Befristet:  keine Angabe
« Poslední změna: Červen 22, 2010, 09:54:03 am od Daajik » Zaznamenáno
Thomasek



Karma: 16
Příspěvků: 157



« Odpověď #3 : Červen 21, 2010, 09:24:19 am »

leistungsgerechte Bezahlung  znamena vyplata na zaklade tve vykonnosti, tj. zrejme na bazi provize z prodeje/obratu apod.
Zaznamenáno
Daajik



Karma: 1
Příspěvků: 23


« Odpověď #4 : Červen 21, 2010, 10:51:21 am »

To je teda jen mzda na zaklade meho vykonu? Tzn., ze kdyz nic neprodam, tak nic nedostanu? Tam neni zadna pevna slozka?
Zaznamenáno
Thomasek



Karma: 16
Příspěvků: 157



« Odpověď #5 : Červen 21, 2010, 11:11:45 am »

vetsinou byva mala pevna slozka a pak zbytek ve forme podilu na zisku apod. Podrobneji se informuj u tveho zamestnavatele
Zaznamenáno
scorpio131170



Karma: 13
Příspěvků: 168



« Odpověď #6 : Červen 21, 2010, 09:36:04 pm »

A není možné,že tam došlo k překlepu?Nebylo by možné,že tam mělo být: Leistungsgerechte Bezahlung!?Toto aspoň většinou píšou v inzerátech a dává to pak scela jiný smysl.Možná,bych se být tebou,zeptal zda-li skutečně myslí: Leistungsberechnete Bezahlung,či Leistungsgerechte Bezahlung!?Přeci jenom tam mohlo dojít k chybě při tisku.
Zaznamenáno
Daajik



Karma: 1
Příspěvků: 23


« Odpověď #7 : Červen 22, 2010, 09:19:28 am »

No jo, mozna ze tam maji chybu! A Ty vis, co by to presne znamenalo?
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #8 : Červen 22, 2010, 10:46:15 am »

Ja bych dlouho nespekuloval, poslal tam Bewerbung se vsi paradou a kdyz dojde na osobni pohovor, vzdycky budes mit sanci se na detaily ohledne platu zeptat.
Nepises, jaky je to druh prace, ale i podle oboru lze pomerne dobre usoudit na to, jak to bude placene. Jestli je to callcentrum, na pevny plat bych moc nesazel.
Proste tam napis a kdyz te pozvou na pohovor, detaily se dozvis. Kdyz ne, neni potreba si delat starosti s platem Úsměv
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Daajik



Karma: 1
Příspěvků: 23


« Odpověď #9 : Červen 22, 2010, 10:53:37 am »

Jo, jde vlastne o takove call centrum, customer service :-) Takze prace nic moc, narocna. No, ja se prave romyslim, protoze uz jsem na tu pozici reagovala, meli se mnou termin na telefonni pohovor, nakonec jsem to odrekla, jsem si myslela, ze se najde neco lepsiho a hlavne bliz. Tohle by pro me znamenalo dojizdeni celkem asi 3 hodiny:-( Ale evidentne nemuzou nikoho najit a neustale mi chodi na mail upozorneni:-)
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #10 : Červen 22, 2010, 07:33:18 pm »

Ve Stuttgartu určitě najdeš něco podobného kde nebudeš muset tak dojíždět
Třeba tady mi to našlo ve Stuttgattu 99 nabídek na klíčové slovo "call"  Mrknutí
Zaznamenáno
Daajik



Karma: 1
Příspěvků: 23


« Odpověď #11 : Červen 22, 2010, 07:59:00 pm »

ja ne ze bych hledala primo call centrum, ale tohle misto bylo s cestinou:) Ale diky moc za tip, ty stranky vypadaji zajimave
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Frankfurtnadmohanem.de © 2024
Stránky krajanů o životě ve Frankfurtu nad Mohanem. O srazech a akcích, práci, studiu, zábavě, bydlení, kultuře. Užitečné články, diskuze, inzerce, seznamka, galerie, spolujízda - autostop a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Německu.

Zahnarzt München |