Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: Ahoj hledam kamaradky....Mainz okoli!!!!  (Přečteno 146029 krát)
HonzaStr



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #15 : Září 11, 2012, 09:56:19 am »

Ahoj lidi, bydlim v Mainz innenstadt, rad bych nasel nekoho, kdo by zasel na pivko, caj, vino, nebo treba i nejaky sporty, jezdim na kole, ale nebranim se nicemu. Budu rad, kdyz se ozvete. Honza
Zaznamenáno
gabi a michal



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #16 : Květen 01, 2013, 09:44:49 am »

no v mainzu mam jenom tetu a strejdu moc casto tam nejsem.ale chtela jsem vas jen pozdravit s neunkirchen v saarlandu . :-)
Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #17 : Květen 10, 2013, 07:42:54 pm »

Díky za pozdrav.  Škleb
Zaznamenáno
Meenzerin



Karma: -2
Příspěvků: 13



« Odpověď #18 : Srpen 15, 2013, 12:54:18 am »

Je tu nějaká mírně potrefená ženská, který chybí zdravej českej humor? Tak kolem čtyřicítky + - 10  Mrknutí ideální by bylo s pubertálním potomkem  Smích  Sama mám 14ti letého syna, tak bychom mohly něco podniknout společně - potřebovala bych aby si syn procvičil češtinu ...a já taky  Mrknutí
Zaznamenáno
kamikadze7



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #19 : Září 09, 2013, 04:28:06 pm »

Ahoj, je mi 14 let a za rok by jsme se měli přestěhovat za tátou do Německa,přesněji do Mainzu.
Rád by jsem tady našel kamaráda,čecha..který by mi pomohl s němčinou..umím tak Guten tag..a to ještě nevím,jestli je to dobře  Šok Vůbec si to neumím představit,takže bližší info o životě tam,bych uvítal.
Zaznamenáno
ZlataNikol



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #20 : Září 13, 2013, 12:41:51 pm »

ahoj!

narodila jsem se v nemecku, ale mam rodinu v cechách, a chtela bych zlepsit cestinu vic a vic! kdo je z okolí mainzu? heldam lidi na kafe, pivo atd... Úsměv


Bin Tschechin, aber lebe schon immer in Deutschland. Durch meine Tschechische Familie spreche tschechisch und möchte das gerne auch in meiner Freizeit tun, indem ich ein paar nette Kontakte im Umkreis von Mainz finde Úsměv

eMail: n_koellmann[zavináč]gmx.de
Zaznamenáno
Meenzerin



Karma: -2
Příspěvků: 13



« Odpověď #21 : Září 27, 2013, 11:30:13 pm »

Ahoj kamikadze7  Úsměv tvůj Guten Tag je perfektní .....mám 14ti letého syna, ale nějak poslední dobou odmítá mluvit česky, natož pak psát..takže nevim jak bych mezi váma zprostředkovala kontakt.....asi bude nejlepší - až tady budeš bydlet, tak dej vědět tady do zprávy  Mrknutí
Zatim ahoj - pozdravuj Mamku a hezky se uč německy  Mrknutí za rok se hodně naučíš ...
« Poslední změna: Září 27, 2013, 11:31:33 pm od Meenzerin » Zaznamenáno
Celiakie



Karma: 0
Příspěvků: 3



« Odpověď #22 : Únor 21, 2014, 08:48:59 pm »

Ahoj, bydlím v Gabsheim, malá vesnička cca 20Km od Mainz, a 10 Km od Alzay. Hledám kamarádku, která by ráda zašla do bazénu, případně i za jiným sportem, kolo, kolečkové brusle. Sportuji rekreačně a spíše pro radost a ráda bych shodila nějaké kilo. Je mi 43 let, pocházím z Karlových Varů, kde mám již dvě dospělé děti, které pravidelně jezdím navštěvovat. Budu ráda, když se někdo z okolí ozve. Zatím jsem na žádného Čecha nenarazila. Těším se na odpověď.

Karolína
« Poslední změna: Únor 21, 2014, 08:56:09 pm od Celiakie » Zaznamenáno

Ahoj, pocházím z Karlových Varů, je mi 43, hledám kámošku na pokec, sport atd... Těším se na odpověď. Karolína
Můj profil na FB: Karolína Kopšová
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Frankfurtnadmohanem.de © 2024
Stránky krajanů o životě ve Frankfurtu nad Mohanem. O srazech a akcích, práci, studiu, zábavě, bydlení, kultuře. Užitečné články, diskuze, inzerce, seznamka, galerie, spolujízda - autostop a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Německu.

Zahnarzt München |