Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Nejlepší signál na internet v Německu?  (Přečteno 53836 krát)
dannyho-partaci



Karma: -1
Příspěvků: 13


« : Květen 07, 2012, 05:26:17 pm »


Ahoj všem,

Poradí mi někdo kde v německu je nejlepší signál na internet? a taky od jaké společnosti?
Bylo by možné tam používat 4G a 3G kombi kartu anonymní od T-mobile který je za 850 kč na měsíc jako limit každý měsíc bez pevné linky a paušálu.

prosím o velkou radu všech zde....chceme to na práci konference a hry po netu jako je GameSpy multiplayer sítě kde často zlobí ping a laguje to dost...chtěl bych najít místo v německu kde je vysílač silnej a aby to nezlobilo .....doufám že by tam šlo používat i českej internet přesměrovanej na německej jde to?

budu moc rád za co nejvíc informací...německo miluju ale ze signálem mám problémy Nevím co si myslet/Nerozhodný
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Květen 07, 2012, 11:08:51 pm »

Danny, ty si z nas delas trosku srandu, coz?
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #2 : Květen 07, 2012, 11:39:22 pm »

Nejlepší signál bude někde v blízkosti vysílače  Smích
Zaznamenáno
dannyho-partaci



Karma: -1
Příspěvků: 13


« Odpověď #3 : Září 19, 2012, 09:42:10 pm »

Ne srandu si nedělám i když srandu miluju Mrknutí


Takže to znamená koupit si pytel energitického nápoje Red Bull a sednout si na vysílač Škleb no vím že v německu je více společností a velký výběr...ale to bych musel zjistit kde jsou vysílače po německu.... :Dto bude fuška asi budu muset koupit mačky a lano Škleb(děkuji vám za odpovědi) Kroutím očima
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #4 : Září 20, 2012, 04:33:05 pm »

Toz, pokud svuj dotaz myslis vazne, musis ho take trochu smysluplne polozit.
Nepredpokladam, ze se budes stehovat tam, kde je ten nejlepsi signal. Misto bude tedy vychozi podminkou. Potom se ptej "nevite nekdo, kdo ma nejlepsi signal na internet v XXX?" A na to ti stejne nikdo neodpovi, protoze odkud by to take mel vedet.
Existuji jen obecne rady: D1 ma obecne nejlepsi signal. E+ nejhorsi. O2 jaksi jde, Vodafone jde mimo mne, nemam paru.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
dannyho-partaci



Karma: -1
Příspěvků: 13


« Odpověď #5 : Září 21, 2012, 03:45:32 pm »

Omlouvám se moc máš pravdu...cestuji celkem hodně po celém německu...akorát nejsem schopnej zjistit kdejaká vesnice či město má nejlepší signál na multiplayer hry a signál na mobil...vím že města jsou natom vždy líp než vesnice ale mám obavy jestli by tam fungoval můj cz operátor kterej by se přepl na německý protože mám USB flešku bez paušálu od T-mobile a pevnou bych zrovna moc nechtěl protože mám pracovní laptop který nosím všude sebou....ale i tak moc díky všem za odpovědi....nechtěl jsem nikoho naštvat aní urazit....hodně přemýšlím jestli je lepší ping-signál v Berlíně nebo v dalších místech....jen bych se chtěl zeptat myslíte že v německu je lepší signál než v čr a jinde? já aní nevím jakou společnost zkusit pokut bych chtěj pouze společnost která by mi prodala kartu na net bez paušálu a to je dneska bohužel všude takže přemýšlím jak to udělat... Co??? díky moc všem za vyčerpajicí otázky moje...
Zaznamenáno
dannyho-partaci



Karma: -1
Příspěvků: 13


« Odpověď #6 : Červen 24, 2013, 05:04:52 pm »

Nejlepší signál bude někde v blízkosti vysílače  Smích

No to jsem si taky dřív myslel,ale opak je pravdou bohužel,znám lidi co to maj blízko sebe nebo dokonce doslova u sebe a prej nemaj bud žádnej nebo extra malej,tak nevím možná je to zemí nebo krajem nebo nějakým tajemstvím,ale každopádně bych byl rád kdyby mi kdokoliv napsal,jaké místo v Německu má nejlepší signál nebo jestli existuje nějaký program či satelit jako třeba na počasí kde si člověk může najéct na satelit mapy nebo počasí nebo jiných věcí aby člověk věděl kde je internet jak silnej atd.

Prosím o velkou radu.

Kde podle vás je nejlepší signál v Německu na net a net hry přes multiplayer a jakou společnost přes internet doporučujete kromě paušálů a pevné linky které opravdu nechci.

O jaké místa se nejvíc zajímám je Berlín,Bavorsko,Koln,Bonn,a okolí,ale i další místa.Napsal jsem jen krátký příklad snad jsem to vše napsal dobře a nezapoměl na něco.

Děkuji všem moc a pozdravuji všecky včetně klenny
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Frankfurtnadmohanem.de © 2024
Stránky krajanů o životě ve Frankfurtu nad Mohanem. O srazech a akcích, práci, studiu, zábavě, bydlení, kultuře. Užitečné články, diskuze, inzerce, seznamka, galerie, spolujízda - autostop a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Německu.

Zahnarzt München |