Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Výdělky (čistého) v okolí Stuttgartu pro vyučeného zedníka s praxí  (Přečteno 25752 krát)
mihaeel



Karma: 0
Příspěvků: 5


« : Srpen 14, 2013, 12:42:29 pm »

Ahoj, nevíte někdo prosím, jak se přibližně pohybují výdělky (čistého) v okolí Stuttgartu pro vyučeného zedníka s praxí a doporučením od bývalého zaměstnavatele? Děkuji
« Poslední změna: Srpen 14, 2013, 01:25:23 pm od David » Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #1 : Srpen 18, 2013, 12:24:17 pm »

Ahoj.
To doporuceni od byvakeho zamestnavatele je z Nemecka ?
S vydelkem to  bude asi hodně ruzne...
Jsou tady Polaci a Rumuni a spol.kteri vezmou zednicke prace i za 3 eura na hodinu  Škleb
A pak tomu konkuruj...  Smích
Ale jsou i taci zamestnavatele a zakaznici kteri chteji kvalitu...
A za kolik se dokazes prodat je asi na Tobe...

Zaznamenáno
mihaeel



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #2 : Srpen 19, 2013, 02:16:42 pm »

Tak to je supr, jako tady ukáčka.Ale v Německu tipuju, že je využívají spíše čeští rádobypodnikatelé ne?Měl jsem vždy za to, že němci si více potrpí na kvalitě.Já osobně bych nechtěl, aby mi třeba byt štukoval ruskej kuchař. Mrknutí
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #3 : Srpen 19, 2013, 03:26:49 pm »

To jsem si myslel taky a drive to tak urcite bylo. Ja osobne jezdim do Nemecka cca od roku 1993. Ted uz tady 2 roky ziju a vse je jine nez driv..  Na stavbach potkavam Nemce bud jen výjimečne a nebo pri kontrolnich dnech  Škleb a to jsou pak v civilu...  Úsměv Ani Nemcina neni moc potreba. Polstina nebo Rustina nebo Rumunstina na stavbu bohate postaci...
Kvalitu chteji privatni zakaznici... A ty ji radi i zaplati. Jenze ty jsou zas konzervativni a neduverivi a neni lehke se k nim dostat... U firem to ale vetsinou funguje stejne jako v Česku.
Samozrejme muzes mit stesti a sehnat...
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Frankfurtnadmohanem.de © 2024
Stránky krajanů o životě ve Frankfurtu nad Mohanem. O srazech a akcích, práci, studiu, zábavě, bydlení, kultuře. Užitečné články, diskuze, inzerce, seznamka, galerie, spolujízda - autostop a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Německu.

Zahnarzt München |