Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Pozor na podnikající zloděje v Německu !  (Přečteno 25244 krát)
Dinny
Jesus Lives!...Bydlím na planetě zemi,kde se s oblibou lže a tudíž i krade!Jsou ovšem planety,kde neznají zlo a polopravdy



Karma: 1
Příspěvků: 21


Toto je můj život!


« : Říjen 16, 2013, 05:57:12 pm »

Poláci mají na svém serveru /my polacy/ reklamu ... či-li  Co??? stránky pro okrádající a nekorektní kolegy a  firmy....a já to udělám také!
                                                      Pozor na Firmu,která se na Skype vydává za !...
 Šok   " Ivo murár  .de"    Kroutím očima
                                                ,který mně dluží peníze za měsíc práce a mým osmi kolegům  s dodávkou Fiat Dukato/ ze Slovenska celkem 12000 Euro ,a jakož jsem se dozvěděl,že i jiná ............................parta před námi také  odešla do Česko-Slovenska bez peněz,jak mi sdělil Polír Oveczka!!
  Vždy postupně zadrží podstatnou sumu peněz a jak se dokončí práce na konec,tento Bulhar se Slovenským občanstvím a jehož žena je Slovenka zmizne s penězi .....a okrádá naše lidi na posledních výplatách!On neumí dobře Německy,práci mu hledá jeho kolega také Bulhar s výbornou němčinou!...viděl jsem mnoho měsíců,jak se často projevuje na Skype,takže chytá a loví stále  nové naše lidi do sítě podvodu!Dělá v podtatě suché Úsměv stavby-Rigipsy!!!!! Takže mi  dejte pozor, aby jste nenarazili!.....protože dějiny se opakují a s jídlem roste chuť!,podobně jako v politice!
                                                    With greeting Jesus Lives!  beetle  Polibek  Dinny
Zaznamenáno

With greeting Dinny!
bippo23



Karma: -4
Příspěvků: 93


« Odpověď #1 : Říjen 16, 2013, 06:42:17 pm »

polaci maju ojebavanie v krvi.......ten uz ked sa narodi tak uz sa vie ze cely jeho zivot bude jeden velky ojeb  Škleb Škleb ;Dsu to kurvy ruky preč od vsetkeho polskeho !!!!!!!!!!!!!!!!
Zaznamenáno
Dominik85



Karma: -6
Příspěvků: 31


« Odpověď #2 : Říjen 17, 2013, 07:36:05 am »

polaci maju ojebavanie v krvi.......ten uz ked sa narodi tak uz sa vie ze cely jeho zivot bude jeden velky ojeb  Škleb Škleb ;Dsu to kurvy ruky preč od vsetkeho polskeho !!!!!!!!!!!!!!!!

veru tak !! ruky prec !!
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #3 : Říjen 17, 2013, 09:22:19 am »

robit cez krajana ci cudzinca je na 80% odrb...treba sa snazit zamestnat v nemeckych firmach u domaceho cloveka...spoliehat sa nato,ze krajan mi nieco dobre vybavi je chyba...po vecine vas odrbu..lebo to uz maju ludia v krvi...aj ked ziju 30r vo svete vecina z nich si zo sebou doniesla svoj sposob zivota z domoviny...cest vynimkam...preto by mal clovek vediet tak nemcinu,ze je schopny si sam vybavit pracu sam poslat bewerbung a vobec nereaguje na sk firmi ci nieco podobne...ked je daka sk firma seriozna v poriadku,ale aj nedavno som taku sem dal...odvody a vyplatu dostanete nacas,ale budete len agenturny zamestnanes za par euro robit na slovaka ktory sa doma topi v peniazoch a nevie co snimi....ale na zac ked ludia nemaju nic beru vsetko..ale popri tom uz bymali makat na nemcine aby na takychto ludoch nikdy viac zavisly neboli.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Frankfurtnadmohanem.de © 2024
Stránky krajanů o životě ve Frankfurtu nad Mohanem. O srazech a akcích, práci, studiu, zábavě, bydlení, kultuře. Užitečné články, diskuze, inzerce, seznamka, galerie, spolujízda - autostop a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Německu.

Zahnarzt München |