Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Kurzfristige Beschäftigung resp. Kurzfristiger Vetrag máte někdo zkušenost?  (Přečteno 23387 krát)
karlinho



Karma: 1
Příspěvků: 15


« : Květen 19, 2011, 11:49:04 am »

Ahoj,
dostal jsem nabidku brigady na jeden mesic a podminkou je Kurzfristiger Vetrag. Nevite jestli se k tomu muže dělat zaroven i 400euro basis job u jineho zamestavatele?
Diky za info
Karlos
Zaznamenáno
bjetka
Host
« Odpověď #1 : Květen 19, 2011, 02:26:54 pm »

Smlouva trva po dobu v ni uvedenou, tzn. kdyz je vystavena na jeden mesic, tak trva jenom jeden mesic Mrknutí Nevidim v tom zadny pravni problem. Pokud vim, ze zakona jsi povinen informovat zamestnavatele o tom, ze mas jeste jiny job. Hlavni zamestnavatel ti to muze zakazat napr. z obavy, ze by ses nadmerne vycerpaval a nepracoval u neho dostatecne efektivne...
Zaznamenáno
karlinho



Karma: 1
Příspěvků: 15


« Odpověď #2 : Květen 20, 2011, 12:07:18 am »

Ja v tom taky nevidim zadny problem B-). Pry se na Kurzfristige Beschäftigung da delat ma 50 dni v roce, aniz by zamestnevatel platil RV a KV.

Spis ki slo o to, jestli je to v poradku z hlediska dani.  Tedy lze li pracovat na  Kurzfristige Beschäftigung + Basis Job dohromady.

Protoze treba v pripade 2 Basis Jobu naraz, te preradi z Steuerklasse 1 tusim do 5 a pak z tech druhych 400 mas tak 150 netto.

A taky jsem chtel vedet, cim je tato moznot vyhodnejsi pro zamestnence oproti beznemu treba Teilzeit (vyhody pro zamestnavatele jak mi sdelili, jsem napsal jsem psal navrchu).

Diky za odpovedi
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Frankfurtnadmohanem.de © 2024
Stránky krajanů o životě ve Frankfurtu nad Mohanem. O srazech a akcích, práci, studiu, zábavě, bydlení, kultuře. Užitečné články, diskuze, inzerce, seznamka, galerie, spolujízda - autostop a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Německu.

Zahnarzt München |