Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Vyhazov v nemocenske - kdo poradi?  (Přečteno 24427 krát)
Milan1956



Karma: 0
Příspěvků: 11



« : Duben 10, 2012, 04:59:38 pm »

-pracoval jsem v nemecke firme na HPP a zacal jsem po pul roce marodit, firma mi dala po tydnu vypoved z duvodu odmitnuti prace a poslala mi listky od doktora zpet ke mne, jsem pojisten stale u AOK jelikoz pracuji u jine nemecke firmy
- jedna se asi o mesic marodeni, ktere mam dolozene od doktora v NEUFAHRNu - poradi mi nekdo zda-li mi nekdo proplati tuto nemocenskou ??
- dekuji krajanci a jsem i na mailu - babase77[at]gmail.com nebo 0049 176 393 672 17
« Poslední změna: Duben 10, 2012, 06:32:36 pm od David » Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Duben 11, 2012, 12:39:36 pm »

Nemocenskou ti od tretiho ci ktereho dne neproplaci zamestnavatel, ale pojistovna. Dost mozna ale pres zamestnavatele, tady bys mohl mit maly prakticky problem.
Zaroven te zamestnavatel na nemocenske nesmi vyhodit, to je nesmysl. Muze si sice myslet neco jineho, ale nesmi. Podle mne bys mel investovat nejakou tu padesatku a zastavit se u pravnika, ktery by ti rekl, co presne jak je a neni a napsal by ti jeden durazny dopis pro zamestnavatele. Pokud se jen spoleha na to, ze se jaiko cech nebudes branit, mohlo by to stacit, aby zase zacal sekat dobrotu. V nejhorsim se toho ale budes muset domoct soudne Smutek
Zaroven by ti tento pravnik (nebo ale i prislusna osoba na pracaku) mohli rict, jak se prakticky dostat ke sve nemocenske v pripade, se by zamestnavatel trval na tom, ze jsi vyhozen a nechtel na tom spolupracovat.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Milan1956



Karma: 0
Příspěvků: 11



« Odpověď #2 : Duben 11, 2012, 03:25:36 pm »

- dekuji Ti za bleskovou odpoved
- zajdu na ten Arbeitsamt a jsem zvedav co oni na to ??
- hezky den - Milan
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Frankfurtnadmohanem.de © 2024
Stránky krajanů o životě ve Frankfurtu nad Mohanem. O srazech a akcích, práci, studiu, zábavě, bydlení, kultuře. Užitečné články, diskuze, inzerce, seznamka, galerie, spolujízda - autostop a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Německu.

Zahnarzt München |